player for YouTube for Mac OS X
13.09.2007
Od głośnej muzyki z mp3 można ogłuchnąć
Ponad dwie trzecie młodych ludzi, którzy regularnie używają odtwarzaczy plików mp3, naraża się na przedwczesną utratę słuchu - wynika z badań przeprowadzonych przez brytyjski Royal National Institute for Deaf People (RNID).
Więcej »
zdrowy styl życia
10.09.2007
Palenie zwiększa ryzyko alzheimera
Palacze papierosów są bardziej narażeni na chorobę Alzheimera lub inne rodzaje demencji, niż osoby niepalące lub byli palacze, informuje pismo "Neurology".
Więcej »
zdrowy styl życia
31.08.2007
Na Śląsku co dwudziesty nastolatek pali papierosy
Jeden na dwudziestu śląskich nastolatków, w wieku 11-15 lat, codziennie pali papierosy. Prawie jedna trzecia próbowała już palenia - wynika z badań ankietowych przeprowadzonych w szkołach przez Śląskie Centrum Zdrowia Publicznego (ŚCZP) w Katowicach.
Więcej »
zdrowy styl życia
27.08.2007
Rosnący problem otyłości może wywołać kryzys bezpłodności
Nasilający się problem otyłości w świecie zachodnim i rosnąca liczba ludzi z nadwagą grozi kryzysem bezpłodności wśród kobiet na dużą skalę - ostrzegają lekarze australijscy cytowani przez brytyjskie pismo medyczne "Lancet". Zdaniem autorów pracy, może to pociągnąć za sobą wzrost popytu na metody wspomaganego rozrodu.
Więcej »
zdrowy styl życia
19.08.2007
Czy można przedawkować espresso?
Choć kawie przypisuje się wiele korzystnych właściwości, jej nadmiar może poważnie zaszkodzić. Przekonała się o tym brytyjska 17-latka.
Więcej »
zdrowy styl życia
10.08.2007
Odsysanie jako sposób na nadmierne pocenie
Usunięcie gruczołów potowych metodą przypominającą odsysanie tkanki tłuszczowej (liposukcję) mogłoby pomóc osobom, które nadmiernie pocą się pod pachami - informuje "Journal of the American Academy of Dermatology".
Więcej »
zdrowy styl życia
02.07.2007
Polacy wydają miliardy na papierosy i alkohol
Najważniejsze zakupy Polaka? Papierosy, piwo i wódka. Co roku używki kosztują nas blisko 30 mld zł.
Więcej »
zdrowy styl życia
08.06.2007
Wpływ emocji na Twoje żywienie
Badania coraz częściej wskazują na ścisły związek między zaburzeniami żywieniowymi i emocjami
Jemy ze zdenerwowania, a także po to, by zapomnieć o nieudanym dniu. Przestajemy jeść, kiedy czujemy się niekochani. Gdy jesteśmy smutni, sięgamy po czekoladę. Powinniśmy uważać!
Więcej »
zdrowy styl życia
28.05.2007
Zdrowa żywność czy ekologiczna żywność?
Potocznie określenie "żywność ekologiczna" często bywa używane zamiennie z określeniem "zdrowa żywność". Jednakże podczas gdy pierwsze z pojęć określa żywność certyfikowaną, drugie jest w zasadzie tylko nazwą stworzoną dla celów marketingowych i nie narzucającą żadnych określonych standartów.
Więcej »
zdrowy styl życia


Strona: 1 2 3

demotywatory troche inaczej - wrzuta