player for YouTube for Mac OS X
01.10.2007
Uważaj na lewe kierunki medyczne
Prywatne szkoły policealne oferują naukę w zawodach medycznych niezgodnie z prawem. Wprowadzają w błąd słuchaczy i nadają im tytuły zawodowe, których nie ma.
Więcej »
newsy
19.09.2007
Państwowa Inspekcja Pracy zachęca: mniej dźwigaj
"Mniej dźwigaj" - to hasło kampanii informacyjnej Państwowej Inspekcji Pracy, skierowanej przede wszystkim do pracowników handlu oraz służby zdrowia.
Więcej »
newsy
17.09.2007
Warto badać cholesterol u niemowląt
Niemowlęta w wieku 15 miesięcy powinny mieć wykonywane badanie poziomu cholesterolu we krwi wraz z rutynowymi szczepieniami - twierdzą specjaliści na łamach "British Medical Journal".
Więcej »
newsy
02.09.2007
Pizza przeciwko zmarszczkom
"Pizza przeciwko zmarszczkom" będzie przebojem rozpoczynającego się koło Salerno na południu Włoch dziesiątego Festiwalu Pizzy Śródziemnomorskiej.
Więcej »
newsy
22.08.2007
Powrót pielęgniarek - 3 namioty przed Sejmem
Trzy namioty, a w tym dwa z napisem "punkt informacyjny", rozstawiły rano na parkingu naprzeciw gmachu Sejmu przedstawicielki Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych (OZZPiP). Do piątku prowadzić tu będą akcję informacyjną.
Więcej »
newsy
17.08.2007
Szpitale bez zaopatrzenia, wstrzymano operacje
Sól fizjologiczną, otrzymana od hiszpańskiej organizacji pozarządowej, to jedyne czym dysponuje największy albański szpital - Centralna Klinika Uniwersytecka w Tiranie.
Więcej »
newsy
13.08.2007
Pielęgniarek jak na lekarstwo
Choć na studiach pielęgniarskich tłumy, sióstr mamy jak na lekarstwo. Setki tegorocznych absolwentek nie podejmuje pracy w zawodzie. Wolą zajęcia lepiej płatne albo pracę za granicą.
Więcej »
newsy
13.08.2007
Lekarze - od strajku do sądu
Czy lekarz powinien dostać pensję za miesiąc, w którym strajkował? Coraz więcej szefów szpitali twierdzi, że nie. Medycy idą walczyć o pieniądze do sądu.
Więcej »
newsy
12.08.2007
Przypadek legionellozy w laboratorium w Pirbright w Wielkiej Brytanii
Władze sanitarne Wielkiej Brytanii rozpoczęły w czwartek dochodzenie w sprawie możliwego przypadku choroby legionistów w rządowym Instytucie Zdrowia Zwierzęcego (IAH) w Pirbright. Laboratorium IAH sąsiaduje z laboratorium, z którego mógł wydostać się niedawno wirus pryszczycy.
Więcej »
newsy
09.08.2007
Lekarze alarmują: rośnie liczba zagrożonych ciąż
Nawet co czwarte-piąte dziecko w Polsce zaraz po urodzeniu wymaga pomocy lekarskiej. Rośnie też liczba zagrożonych ciąż.
Więcej »
newsy


Strona: 1 ... 2 3 4 ... 15

demotywatory troche inaczej - wrzuta