player for YouTube for Mac OS X
04.01.2012
Seks z wiekiem daje kobietom większą satysfakcję
Słychać opinie, że starzenie się wpływa negatywnie na zadowolenie kobiet z seksu. Badania opublikowane na łamach „The American Journal of Medicine” wykazały, że jest odwrotnie: z upływem lat ich satysfakcja seksualna może być jeszcze większa.
Więcej »
seks
16.09.2010
Alkohol, seks i… studenci
Nowe badanie przeprowadzone wśród amerykańskich studentów dowodzi, że koledzy dbają o bezpieczeństwo swoich pijanych koleżanek.
Więcej »
seks
04.01.2009
Trening usprawnia punkt G
Punkt G, dzięki któremu kobiety mogą doznawać orgazmu bywa niesprawny, jednak może na to pomóc odpowiednia terapia - informuje "New Scientist".
Więcej »
seks
04.01.2009
Wirus HIV potrafi przeniknąć przez zdrową śluzówkę pochwy
Mężczyzna może zarazić zdrową kobietę wirusem HIV podczas stosunku płciowego - poinformowali naukowcy z Northwestern University podczas 48 Spotkania American Society for Cell Biology w San Francisco.
Więcej »
seks
17.10.2007
Kobiecy wytrysk
Mam 38 lat i nie mam problemów z osiągnięciem orgazmu. Jednak od pewnego czasu podczas niektórych orgazmów pojawia się "wytrysk". Nie jest to na pewno mocz i czytałam, że coś takiego zdarza się u kobiet, jednak nie wiem jaki jest mechanizm powstawania takiego wytrysku?
Więcej »
seks
15.10.2007
Seks na jesienną depresję
Nikt nie lubi być smutny ani ze smutasami się zadawać. Niechętnie spotykamy się z ludźmi, którzy mają problemy i są przygnębieni. Ale jeśli smutasem jest nasz partner? Co wtedy zrobić?
Więcej »
seks
15.10.2007
Najbezpieczniejsza antykoncepcja
Jaka jest, według Pani, najbezpieczniejsza metoda antykoncepcji?
Więcej »
seks
15.10.2007
Prostata a seks
W przypadku powiększenia gruczołu krokowego, sex jest wskazany czy jest niewskazany? Jaki mają wpływ stosunki w tym przypadku? Proszę o odpowiedź. Adam K.
Więcej »
seks
21.08.2007
Samotni i seks
Większość ludzi źle znosi samotność. To zrozumiałe - w końcu od dziecka jesteśmy przyuczani do życia w zbiorowościach - uczymy się funkcjonować w przedszkolu, w klasie, integrować z różnymi grupami.
Więcej »
seks
07.08.2007
Miłość w sidłach Internetu
Wzrastająca popularność towarzyskich portali internetowych oraz coraz częstsze sygnały, że ktoś poznał "swoją drugą połówkę" właśnie przez sieć WWW, każą się zastanowić, na czym polega fenomen tych wirtualnych kontaktów.
Więcej »
seks


Strona: 1 2

demotywatory troche inaczej - wrzuta